TANTRA MASAJI NEDİR NASIL YAPILIR?

Tantra masajı nda ilk önce başlanması gereken ayaklardır ancak ayakların tam tersi sırt bölgesinden başlayan masöz bayanlar da vardır. Daha sonra bacaklarla devam edilir. Ardından göğüs bölgesi ve bacakların içini kapsayacak bir şekilde masaj uygulanır. Erkeklerde ise özellikle farklı tedavisinde tantra masajı etkilidir. Burada dur başla yöntemi kullanılarak tantra masajı etkinleştirilmiş olur.

İSTANBUL EVDE TANTRA MASAJI YAPABİLİRMİYİM?

Tabiki, kendiniz de evinizde tantra masajı öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bu masaj için birisinden ders almak zorunda değilsiniz. İster kadın olun isterseniz erkek işaret parmağınızla partnerinizin alnına parmaklarınızla dokunun bu hareket ikinizin de ruhunu açacak ve birbirinize enerji transfer edecektir. Tantra masajını yaşamadan anlayamazsınız. Partnerinizin ayaklarından başlayın ovalar gibi değil de onu okşar bir şekilde genital bölgeye kadar gelin ve sonra parmaklarınızı kullanarak onu rahatlatın. Dilerseniz en son olarak cinsel birleşme gerçekleştirebilirsiniz.

Tantra ne demek?

Öncelikle Tantra ne demek? Tantra, birçoğumuz tarafından Buddha’nın sözleri olarak bilinse de aslında kelime olarak, dokuma tezgahına gerilen iplikler demek. Yani aslında Tantra kelimesiyle anlatılmak istenen tüm evrenin görünmez bağlarla birbirine bağlı olduğu. Tantra denince ilk akla gelen genelde seks oluyor. Fakat Tantra’nın astrolojiden yogaya kadar her şeyle ilişkisi var.